Podróże

GRUZJA

NIE TRZEBA WIELE ŻEBY BYĆ SZCZĘŚLIWYM

SIMPLE SONG. Ta piosenka jest prosta. Ale czyż najprostsze rzeczy nie są najpiękniejsze … ? O tym przypomniała mi ostatnia podróż do Gruzji… Przypomniała, bo chyba trochę zapomniałam …

Zaczynamy!

Nazywam się Sylwia Zarzycka.
Od 5 lat prowadzę Fundację Między Niebem a Ziemią, która pomaga nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom.

Dla nich od początku działalności fundacji, raz do roku, organizuję ogólnopolskie akcje charytatywne, z których dochód przeznaczamy na rehabilitację, leczenie, lekarstwa, turnusy rehabilitacyjne, wózki, łóżka, pionizatory i wszelkiego rodzaju sprzęt rehabilitacyjny. Czasami te pieniądze są potrzebne na opał i … jedzenie. A niekiedy na pomoc psychologiczną. W przypadku rodzin z nieuleczalnie chorymi dziećmi, bardzo często „choruje” z nimi również ich najbliższa rodzina. Wtedy pomoc specjalisty, albo przyjaciół – jest niezbędna. Dla naszych podopiecznych staramy się być również przyjaciółmi. Mogą do nas zadzwonić w każdej chwili i … poprosić o pomoc.

W tym roku powstaje nasza kolejna akcja charytatywna pt.: Życie jest podróżą. Spotkamy się z podróżnikami, a także podzielimy się z Wami miejscami, które są szczególne – dla osób, które będą o nich pisać. Szczególne na ich położenie, ludzi, aurę, możliwości realizacji pasji, rozwijania swojej duchowości i poznania siebie. Ze względu na konieczność przełamywania swoich barier. A także niesamowity klimat czy jedzenie. Każdy wybierze coś szczególnego ze swoich podróży.

Efektem tej akcji będzie książka – Życie jest podróżą, z której dochód przeznaczymy na pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom i ich rodzinom. Twórcami bloga będą nasi fundacyjni przyjaciele.

Trzymajcie kciuki za sukces naszego przedsięwzięcia. Mam nadzieję, że w naszych podróżach znajdziecie swoje inspiracje.

Akcję charytatywną „Życie jest podróżą” niniejszym uważam za otwartą :).

Pozdrawiam ciepło wszystkich naszych czytelników !!!